Словаччина заявила про відмінності в отриманій російській вакцині Sputnik V із описами у The Lancet

Словаччина заявила про відмінності в отриманій російській вакцині Sputnik V із описами у The Lancet

09.04.21 08:10 0 343
Партія російської вакцини Sputnik V, яка надійшла у Словаччину, не є ідентичною тому препарату, який дослідило Агенство ЄС з лікарських засобів і британський медичний журнал The Lancet, повідомив 8 квітня словацький регулятор – Державний інститут контролю за лікарськими засобами.

Регулятор втім не зміг пояснити, як могла виникнути така плутанина.

«Партії вакцини [Sputnik V], використані в доклінічних випробуваннях і клінічних дослідженнях, опублікованих в журналі Lancet, не мають тих же характеристик і властивостей, що і партії вакцини, імпортовані в Словаччину», – йдеться в заяві інституту.

Днем раніше відомство вже повідомляло, що має питання щодо ефективності і ризиків використання російської вакцини через невідповідність даних від виробника, які можуть стати на заваді використанню препарата.

Словаччина отримала минулого місяця 200 тисяч доз Sputnik V, які досі пройшли перевірку Європейським агентством з лікарських засобів.

Раніше авторитетний медичний журнал The Lancet опублікував попередні результати третьої фази випробувань препарату, оцінивши ефективність Sputnik V на рівні вище ніж 91 відсоток. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Коронавірус і Словаччина: російська вакцина, через яку уряд пішов у відставку, досі не схвалена

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ