У закладах професійної (професійно-технічної) освіти, Галицькому коледжі ім. В. Чорновола, Тернопільському фаховому коледжі ТНПУ ім. І. Пулюя з 12 квітня дозволено також проводити практичні заняття у майстернях та лабораторіях навчальних закладів групами до 15 учнів.
Як повідомила начальник управління освіти і науки Ольги Похиляк, ситуація із захворюваністю на COVID-19 у закладах освіти залишається стабільною. У порівнянні з минулим тижнем, кількість хворих серед педагогів та учнів у Тернополі зменшується. До прикладу, минулого тижня хворіло 106 педагогів на COVID-19, - 70. Серед учнів хворіло 63, зараз – 41.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Как выбрать входную дверь?
Наступна новина: Дорога Єдності М-30: уже ...
Современные итальянские сушилки для белья ...
Як правильно годувати качок: значення раціону
Чому манка залишається класикою риболовлі
Авангардний стиль: як сміливі ідеї змінюють мистецтво, моду та сучасний дизайн
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим