У 12 громадах Тернопільщини завершився опалювальний сезон

У 12 громадах Тернопільщини завершився опалювальний сезон

14.04.21 09:37 0 541
На Тернопільщині у 12-ти громадах завершився опалювальний сезон. Таке рішення прийняли враховуючи кліматичні умови. Про це повідомляє заступник директора департаменту - начальник управління житлово-комунального господарства енергозбереження облдержадміністрації Софія Близнюк.

«Рішення про початок та закінчення опалювального сезону приймається виконавчими органами відповідних сільських, селищних та міських рад. При прийнятті рішення виконавчий комітет враховує середньодобову температуру, яка має бути більш як 8 градусів тепла. Ми бачимо, що 11-13 квітня температура була більша, ніж +8 градусів. Відтак у 12 громадах прийнято рішення про закінчення опалювального періоду. З найбільших міст - це Тернопіль, Кременець, Почаїв, Гусятин та Шумськ. З 1301 котельні, яка працювала в опалювальний період, на 15 - відключено», - розповідає Софія Близнюк.

Як додає Софія Близнюк, подача тепла припиняється в усіх бюджетних установах. Однак у Тернополі, залишилося включене опалення в пологовому будинку та у ковідному відділенні лікарні № 2.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: США: Байден переглянув ...
Наступна новина: Байден виведе війська США з ...

КОМЕНТАРІ