Аргентина зафіксувала ризик небезпеки кровотеч після застосування «Спутніка V»

Аргентина зафіксувала ризик небезпеки кровотеч після застосування «Спутніка V»

17.04.21 11:57 0 133
У звіті про безпеку вакцин МОЗ Аргентини містяться дані про два випадки імунної тромбоцитопенії, імовірно пов'язаних із застосуванням російської вакцини від коронавірусу «Спутнік V».

Захворювання викликає зниження рівня тромбоцитів. Це в свою чергу може призвести до кровотеч і тромбозів.

Увагу на дані міністерства охорони здоров'я Аргентини звернув «Фармацевтичний вісник». До документу потрапили дані про побічні дії після 1,5 мільйона уколів. Таким чином, потенційно небезпечний побічний ефект зафіксований в 0,008 відсотка випадків. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Спутнік V» біля воріт. Пригоди російської вакцини в Європі

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Тернопілля: кирило ...
Наступна новина: «Велике будівництво-2021»: ...

КОМЕНТАРІ