В Тернополі адміністраторам ЦНАПу передано планшети для обслуговування людей з порушенням слуху

В Тернополі адміністраторам ЦНАПу передано планшети для обслуговування людей з порушенням слуху

17.04.21 09:15 0 51
Щороку у Тернополі запроваджуються нові ефективні сервіси для забезпечення доступності і створення умов для комфортного проживання людей з особливими потребами.

Така нова та вкрай необхідна послуга для осіб з порушенням слуху з’явилася у Центрі надання адміністративних послуг м. Тернополя.

Адміністраторам ЦНАПу, зокрема, передано спеціальні планшети для обслуговування відвідувачів з вадами слуху. Під час отримання тієї чи іншої адміністративної послуги, нечуючий відвідувач має можливість скористатися онлайн-послугами перекладача жестової мови, який допоможе працівникам центру у спілкуванні з людьми з вадами слуху.

«У Тернопільській громаді проживає чимало мешканців з проблемами слуху, тому ми намагаємося створити у місті такі умови, щоб нечуючі чи слабочуючі громадяни могли самостійно отримувати якісні послуги в повному обсязі, - зазначив міський голова Сергій надал. - один планшет передається у ЦНАП, один - в управління державної реєстрації, а ще два - перекладачам жестової мови».

Планшети для обслуговування людей з порушенням слуху придбані в рамках онлайн-пітчингу проєктів соціальної дії у Тернополі.

Як розповіла начальниця управління сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей Христина Білінська, пітчинг проєктів проводився у 2020 році Тернопільською міською радою спільно з громадськими організаціями за фінансової підтримки Європейської Комісії та Британської Ради у співфінансуванні з бюджетом громади.

«Загальний бюджет конкурсу проєктів складав 300 тис. грн, з них 150 тис. грн надавала Тернопільська міська рада та ще 150 тис. грн - Британська Рада в Україні, - пояснила Христина Білінська. – Одним і з переможців конкурсу став проєкт «Почуємо. Допоможемо», на реалізацію якого з цих коштів було спрямовано 30 тис. грн. Проєктом-переможцем передбачено придбання необхідного обладнання для нечуючих людей, щоб забезпечити їм доступність та самостійність у центрах обслуговування населення м. Тернополя».

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Україні законодавчо ...
Наступна новина: «Американським військовим ...

КОМЕНТАРІ