Москва вислала 10 дипломатів США. Американському послу порадили «повернутися до Вашингтона»

Москва вислала 10 дипломатів США. Американському послу порадили «повернутися до Вашингтона»

18.04.21 10:18 0 213
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров 16 квітня повідомив, що Москва висилає десятьох американських дипломатів, а послу США в Росії Джону Саллівану рекомендовано «повернутися до Вашингтона для консультацій».

«Десять дипломатів були включені (американською владою) в список, який нам був переданий, з проханням, щоб вони виїхали з США. Ми відповімо на цей захід дзеркально. Запропонуємо теж десятьом дипломатам США в Росії покинути нашу країну», – сказав Лавров.

Він додав, що буде опублікований «список із восьми чиновників, які представляють керівні структури вашингтонської адміністрації», і вони також будуть включені в список санкцій.

Москва, за словами Лаврова, запускає процедуру, «яка зупинить практику найму американськими диппредставництвами в країні громадян Росії і третіх країн».

За його словами, Росія зупинить «безлімітні поїздки співробітників Держдепу та інших відомств США в короткострокові відрядження для роботи в американських диппредставництвах в Російській Федерації».

«Запропонуємо тут встановити паритет, щоб щорічно, скажімо, по 10 таких співробітників могли приїжджати з Росії в США і з США – до Росії», – сказав Лавров. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Настав час для деескалації» – президент США Джо Байден про дії Росії проти України

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ