Для учасників пробного ЗНО в Києві та на Миколаївщині змінили дату проведення – 15 травня

Для учасників пробного ЗНО в Києві та на Миколаївщині змінили дату проведення – 15 травня

18.04.21 08:13 0 167
В Українському центрі оцінювання якості освіти повідомили, що з урахуванням продовження карантинних обмежень, пробне зовнішнє незалежне оцінювання в Києві та Миколаївській області відбудеться 15 травня. На Чернігівщині, як і повідомлялося, пробне тестування пройде 24 квітня.

«Незалежно від дати пробного ЗНО для його учасників доступна можливість завантажити тестові зошити з будь-якого навчального предмета з переліку та пройти тестування вдома. Результати пробного ЗНО (за шкалами 1-12 балів, 100-200 балів) буде розміщено в особистих кабінетах тих учасників оцінювання, які внесли свої відповіді до спеціального сервісу визначення результатів», – повідомили у центрі.

Згідно з повідомленням, учасники пробного ЗНО з Києва або Миколаївщини зможуть до 28 квітня внести свої відповіді на завдання «бонусних» тестів (бонусні тести – ті, на які учасник не зареєструвався, але які може пройти вдома – ред.) до спеціального сервісу з визначення результатів, 30 квітня отримають результат виконання «бонусних» тестів. 15 травня, коли передбачена участь у пробному ЗНО, і до 18 травня буде можливість внести свої відповіді на завдання тесту до спеціального сервісу з визначення результатів. Самі ж результати будуть 19 травня. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Верховна Рада звільнила випускників від обов'язкового проходження ДПА

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Понад 70 світових зірок ...
Наступна новина: Рауль Кастро пішов у ...

КОМЕНТАРІ