У Рівненській області зі спеціалізованого кооперативу стягнуто майже 400 тисяч гривень збитків за самовільну порубку дерев

У Рівненській області зі спеціалізованого кооперативу стягнуто майже 400 тисяч гривень збитків за самовільну порубку дерев

21.04.21 08:09 0 53
Здолбунівська окружна прокуратура забезпечила реальне виконання рішення господарського суду Рівненської області за позовом прокуратури в інтересах територіальної громади колишнього Костопільського району до одного з лісогосподарських підприємств про стягнення шкоди, заподіяної незаконною порубкою дерев.

Так, прокурори з'ясували, що спеціалізований виробничий сільськогосподарський кооператив, як постійний лісокористувач, не забезпечив охорону і збереження лісового фонду на підвідомчій йому території та допустив самовільну вирубку лісових насаджень третіми особами. Без спеціального дозволу вирубали 425 дерев різних порід. Лісовому фонду України такими протиправними діями заподіяні матеріальні збитки в розмірі 387 тисяч гривень.

Втрутившись у ситуацію, прокурори у суді зобов'язали відповідача сплатити завдані збитки до спеціального фонду Головинської сільської ради Костопільського району, на території якої і здійснено незаконну порубку лісу.

Наразі боржником до бюджету територіальної громади завдані ним збитки сплачено у повному розмірі.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ