В Тернополі з бюджету громади будуть спрямовані кошти на розгортання та забезпечення функціонування Батальйону територіальної оборони

В Тернополі з бюджету громади будуть спрямовані кошти на розгортання та забезпечення функціонування Батальйону територіальної оборони

24.04.21 09:40 0 139
Рішенням сесії Тернопільської міської ради від 23 квітня внесено зміни у Програму забезпечення обороноздатності військових формувань Тернопільського гарнізону та військового призову Тернопільської міської територіальної громади на 2021 рік.

Змінами передбачено фінансування у розмірі 2 млн грн на розгортання та забезпечення функціонування Батальйону територіальної оборони (ВЧ А7170) на базі Тернопільського об'єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, проведення навчань по бойовому злагодженню та медико-тактичних навчань.

Ці кошти також будуть спрямовані також на матеріально-технічне забезпечення, закупівлю техніки і запасних частин, ремонт техніки для військових формувань та закупівлю паливо-мастильних матеріалів.

Додамо, відповідно до закону «Про оборону України» головними завданнями новостворених батальйонів територіальної оборони Міністерства оборони України є:

* захист державного суверенітету і незалежності держави;

* підтримання безпеки і правопорядку;

* забезпечення діяльності органів державного управління в регіонах;

* охорона стратегічно важливих об'єктів і комунікацій;

* боротьба з диверсійними та іншими незаконно створеними озброєними формуваннями.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Києві затвердили ...
Наступна новина: Радіо Свобода підготувало ...

КОМЕНТАРІ