У Рівненській області прокуратура домоглася в суді повернення безпідставно сплачених      коштів на суму понад 90 тис. гривень

У Рівненській області прокуратура домоглася в суді повернення безпідставно сплачених коштів на суму понад 90 тис. гривень

24.04.21 08:20 0 50
Ще у 2018 році, одним із відділів освіти та газовою компанією, усупереч ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» (діючого на момент виникнення спірних правовідносин), в невеликий проміжок часу укладено ряд додаткових угод до договору на постачання газу, якими збільшено ціну за 1 тис. куб. м газу, без належного обґрунтування коливання ціни на ринку у відповідний період.

В силу ст. 37 Закону України «Про публічні закупівлі» вищезазначені додаткові угоди є нікчемними, а безпідставно завищена та сплачена за ними сума коштів підлягає поверненню до місцевого бюджету.

Господарський суд Рівненської області погодився з наведеними доводами та задоволив позовну заяву Рівненської обласної прокуратури до газової компанії про стягнення безпідставно сплачених коштів за нікчемними додатковими угодами до договору на поставку газу на суму понад 90 тис. гривень.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Будівництво сучасної ...
Наступна новина: Країни Балтії на знак ...

КОМЕНТАРІ