Особливості міжнародних транспортних перевезень

Особливості міжнародних транспортних перевезень

24.04.21 11:59 0 516

Міжнародні вантажні перевезення є складним процесом. Він має на увазі рішення цілого ряду організаційних питань і вимагає знання міжнародного законодавства. Саме тому довіряти такі вантажоперевезення слід тільки перевіреній логістичній компанії. Звертаючись до професіонілів, ви отримуєте індивідуальний підхід до надання послуг, допомогу в рішенні навіть найскладніших завдань та гарантії збереження вантажів будь-яких типів. При плануванні вантажоперевезень логістичні компанії ретельно проектують маршрути і схеми доставки. Це дозволяє скоротити витрати замовника. Важливо й те, що вони готові забезпечити доставку вантажів різних типів від одиничних виробів до великих партій товарів. Транспортування може бути виконано з Італії, Іспанії, Франції, Німеччини, Китаю, США та інших країн.

Основні варіанти міжнародних перевезень

Міжнародні вантажоперевезення здійснюються усіма видами транспорту. При виборі відповідного враховуються такі чинники, як:

 • бажані терміни перевезення вантажу;
 • економічна доцільність;
 • особливості відправлення (терміни його зберігання, габарити й ін.);
 • індивідуальні вподобання замовника та ін.

Доставка завжди здійснюється в максимально стислі терміни. Це забезпечується їх завдяки ретельно відпрацьованим логістичним схемами і контролю за всіма процесами. У логістичній компанії працюють тільки досвідчені фахівці, які враховують всі деталі, що впливають на швидкість перевезень.

Професіонали готові запропонувати вам:

 1. Міжнародні перевезення морським транспортом. Вони є надійними і безпечними, проводяться за оптимальною вартістю і дозволяють доставляти вироби різних типів, в тому числі що вимагають певних температурних режимів.
 2. Автомобільні перевезення збірних вантажів і генералізовані. Логісти готові підібрати і надати необхідний транспорт. На особливу увагу заслуговують перевезення збірних вантажів. Вони дозволяють забезпечити мінімальну вартість доставки невеликих партій вантажів.
 3. Доставку авіаційним транспортом. Такий варіант транспортування підходить в разі, якщо вантаж потрібно доставити якнайшвидше.
 4. Залізничну доставку. Вона актуальна при необхідності в транспортуванні великих партій або великих окремих виробів.
 5. Також можуть здійснюватися і мультимодальні перевезення. Вони забезпечуються шляхом залучення різних видів транспорту. Перевантаження вантажів здійснюється в найкоротші терміни і з дотриманням встановлених норм.

Зверніть увагу на те, що професійна логістична компанія не тільки займається безпосередньо транспортуванням, а й надає всі додаткові послуги. В тому числі:

 • Складські послуги. Це маркування, упаковка, відповідальне зберігання і ін.
 • Навантаження й розвантаження. Транспортування в форматі "від дверей до дверей".
 • Митне оформлення вантажів. Фахівці готові забезпечити документальний супровід будь-яких виробів. Професіонали оформляють дозвільну документацію на вантажі, проводять розмитнення і ін.
 • Страхування міжнародних вантажів. Логісти враховують всі ризики при перевезеннях.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)
Попередня новина: МОЗ не запроваджуватиме ...
Наступна новина: Обшуки в бізнес-центрі ...

КОМЕНТАРІ