Лукашенко повідомив,кому перейде влада в Білорусі,якщо з ним щось станеться

Лукашенко повідомив,кому перейде влада в Білорусі,якщо з ним щось станеться

25.04.21 08:35 0 132
Олександр Лукашенко 24 квітня заявив, що підпише указ, згідно з яким, влада в Білорусі перейде до Ради безпеки у випадку, якщо з ним щось станеться.

Як повідомило білоруське державне агентство БелТА, про це Лукашенко заявив під час візиту до Поліського державного радіаційно-екологічного заповідника в Наровлянському районі.

«Скажіть, якщо завтра немає президента, ви гарантуєте, що все буде нормально? Ні. Тому на цей випадок я підпишу в найближчі дні декрет, як буде вибудувана влада в Білорусі. Президента застрелили – на завтра Рада безпеки буде наділена повноваженнями. Треба вводити надзвичайний стан миттєво, аж до воєнного, якщо хтось на кордоні ворухнеться. І Рада безпеки має ухвалювати рішення. Тому я говорив, що підпишу цей декрет і визначу, хто керуватиме країною «якщо раптом», – сказав Лукашенко.

При цьому він заявив, що така необхідність «навряд чи настане, але втрачати пильність не можна». ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Команда Тихановської вважає провокацією спецслужб заяву Лукашенка про «переворот»

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Синоптик: із середи в ...
Наступна новина: На нафтовому танкері біля ...

КОМЕНТАРІ