«Медуза» в списку «іноземних агентів» у Росії – ЄС виступив на захист інтернет-видання

«Медуза» в списку «іноземних агентів» у Росії – ЄС виступив на захист інтернет-видання

25.04.21 11:49 0 575
Служба зовнішніх зв'язків Європейського союзу опублікувала заяву на підтримку російського інтернет-видання «Медуза», внесено напередодні російською владою у список так званих «іноземних агентів».

У заяві ЄС вказано, що країни Євросоюзу вважають законодавство про іноземних агентів в Росії систематичним порушенням основних свобод і елементом тиску на громадянське суспільство, незалежні ЗМІ і опозицію.

У документі наголошено на трурбованості ЄС тим, що Москва продовжує тиснути на медіа-галузі.

«Це суперечить міжнародним зобов'язанням Росії в сфері прав людини. Обов'язок влади – забезпечити журналістам можливість займатися своєю діяльністю в атмосфері, вільній від страху і примусу», – йдеться у заяві.

«Медуза» – російське інтернет-видання, редакція якого з моменту заснування зареєстрована у Латвії. 23 квітня Міністерство юстиції Росії внесло «Медузу» в список ЗМІ – «іноземних агентів». Редакція обіцяла оскаржити це рішення. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Московське бюро Радіо Свобода подало терміновий позов проти Росії в ЄСПЛ

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Росіян звільнять із ...

КОМЕНТАРІ