NYT: болгарський бізнесмен визнав,що постачав в Україну озброєння після 2014 року

NYT: болгарський бізнесмен визнав,що постачав в Україну озброєння після 2014 року

27.04.21 08:21 0 365
Болгарський бізнесмен Еміліан Гебрев визнав, що постачав в Україну озброєння після 2014 року, пише видання The New York Times.

«В електронному листі до The New York Times пан Гебрев визнав, що він зберігав боєприпаси на чеському складі зброї (який підірвали у 2014 році – ред.), і визнав те, що він давно заперечував: його компанія Emco відправляла в Україну військове озброєння після 2014 року, коли сепаратисти, підтримувані російськими військовими та спецслужбами, розпочали війну з українськими силами», – пише газета.

Болгарська прокуратура звинувачує трьох офіцерів російської військової частини 29155 в отруєнні Гебрева у січні 2020 року та видала ордери на їхній арешт. Правоохоронці мають записи з камер відеоспостереження, на якому один із кілерів, ймовірно, мазав отруту на дверні ручки автомобілів Гебрева, його сина та старшого менеджера в гаражі біля їхніх офісів у столиці Болгарії Софії.

Сам Гебрев сумнівається, що російський підрозділ діяв самостійно. Він припускає, що навіть якщо російські кілери були відповідальними за отруєння, вони, ймовірно, комунікували з його ворогами в Болгарії.

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Через пандемію COVID-19 ...

КОМЕНТАРІ