Впорядковувалися прибудинкові території,очищалися зелені зони,висаджувалися нові дерева та кущі: у Тернопільській громаді відбулася загальноміська толока

Впорядковувалися прибудинкові території,очищалися зелені зони,висаджувалися нові дерева та кущі: у Тернопільській громаді відбулася загальноміська толока

28.04.21 13:39 0 120
23 квітня в межах двомісячника благоустрою у Тернополі відбулася загальноміська толока за участю працівників структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств та організацій, ОСББ, ЖБК, СК, ОСН-БК, суб’єктів господарювання, громадських організацій, навчальних закладів та мешканців міста.

Під час толоки впорядковувалися території багатоквартирних будинків, ліквідовувалися стихійні сміттєзвалища, висаджувалися нові дерева та кущі, прибиралися зелені зони на території міста та населених пунктів громади.

У Тернополі роботи із санітарного очищення зелених зон проводилися, зокрема, на території РЛП «Загребелля», в сквері на вул. Миру, на прилеглих територіях до котелень, теплових і трансформаторних підстанцій, на придорожніх зелених зонах, на перетині вул. Слівенської та вул. А. Малишка, на перетині вул. В. Винниченка та вул. Будного, вздовж вул. Будного, на вул. М. Лисенка, на вул. Генерала М. Тарнавського, на просп. Степана Бандери, тощо.

Відповідно до Концепції комплексного озеленення м. Тернополя та в рамках проєкту «Озеленення України», під час загальноміської толоки у парках Тернополя висаджено більше 200 саджанців великомірних декоративних листяних і хвойних дерев та чагарників, серед яких: туї, клени, ясені, граби, сакури, барбарис, троянди, троянди, кущі «Золотий дощ».

Молоді саджанці червонолистого клену та катальпи висаджені були і в центрі нашого міста, на вулицях Грушевського, Словацького, Листопадовій та на бульварі Шевченка, в тих місцях, де раніше росли старі аварійні дерева. Озеленення проводилося в рамках акції «Екологічне відродження вулиць Тернополя».

Нагадаємо, двомісячник благоустрою на території Тернопільської громади у цьому році розпочався 15 березня та триватиме до 15 травня.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопіллі володимир ...
Наступна новина: В Тернополі муніципальною ...

КОМЕНТАРІ