У наглядовій раді підтвердили, що неодноразові необґрунтовані заяви Трампа про фальсифікацію результатів виборів і заклики до дій «створили середовище можливого серйозного ризику насильства» через його повідомлення у мережі в день заворушень 6 січня у Капітолії.
«Під час публікації постів пана Трампа існувала явна, безпосередня небезпека заподіяння шкоди, і його слова підтримки тих, хто брав участь у заворушеннях, узаконили їхні насильницькі дії», – йдеться в повідомленні.
До наглядової ради Facebook входять 20 членів, серед яких експрем'єр-міністр Данії, колишній головний редактор газети Guardian, вчені-юристи, експерти з прав людини і журналісти.
У заяві 5 травня Дональд Трамп назвав дії технологічних компаній «абсолютгною ганьбою» і звинуватив їх в порушенні його права на свободу слова. Перед рішенням наглядової ради Facebook Трамп запустив новий блог, який дозволяє іншим ділитися повідомленнями у твітері і фейсбуці, на сайті www.donaldjtrump.com. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Трамп запустив блог напередодні рішення наглядової ради Facebook щодо його акаунта
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Кілька матеріалів ...
Наступна новина: Обстріл в зоні ООС: один ...
Антон Переводчик і телебачення: досвід проекту ...
Английский для взрослых с нуля: как избавиться от школьных стереотипов и заговорить быстро
Витамины для восстановления после болезни: как вернуть силы? | VitAdel ImmunPlus
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday
Коли потрібна термінова консультація педіатра?
Услуга "Семейный водитель": Ваше спокойствие и безопасность ваших детей