В подальшому ці символічні візнаки будуть вручені батькам немовлят, народженим у перинатальному центрі міської лікарні №2.
Нагадаємо, особлива акція «Народжений у Тернополі» була започаткована до 481-ї річниці від дня заснування міста.
Батькам перших трьох немовлят, народженим 15 квітня 2021 року, пам’ятні медалі та сертифікати вручив міський голова Сергій Надал.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Україні змінився порядок ...
Наступна новина: Посольство України ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим