Заклад обслуговуватиме майже 9 тис. осіб. Тут працюють три лікарі та шість медсестер.
- Будівництво амбулаторії розпочалося ще у 2019 році. Вона одна з найбільших в області. Вартість будівництва – 9 млн грн, - зазначив Володимир Труш.
Крім того, очільник області передав медикам кисневі концентратори. Їх видаватимуть пацієнтам, які після перенесеного COVID-19 потребують кисневої підтримки та реабілітації.
У амбулаторії є власна лабораторія та денний стаціонар.
Облаштовані маніпуляційні кімнати, процедурні та душові кімнати.
- В амбулаторії прийматиме три сімейних лікарі. У нас є все необхідне обладнання, в тому числі кардіограф, а також автомобілі, зазначила завідувач Староміської АЗПСМ Тетяна Джиджора.
Також в амбулаторії облаштовано пункт щеплення, де проводять вакцинацію осіб проти COVID-19.
Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Байден підтвердив ...
Наступна новина: Amnesty International ...
Чому малі річки України опиняються під загрозою ...
Озеро Світязь: природний скарб України для відпочинку та оздоровлення
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим