Прокурори вкотре нагадують:

Прокурори вкотре нагадують: "дзвінок із банку" – шахрайська схема!

14.05.21 08:25 0 696
Упродовж 5 місяців 2021 року органи поліції розслідували 224 кримінальні провадження про вчинені на території міста Луцька шахрайств.

Відтак, попри неодноразові роз’яснення правоохоронців волиняни продовжують потерпати від дій шахраїв, втрачаючи значні суми грошей.

Так, днями лучанка позбулася понад 115 тисяч гривень, бо повірила ошуканцям, які зателефонували їй та, назвавшись працівниками банківської установи, під приводом необхідності припинення "хакерської атаки" на рахунок попросили назвати персональні дані та реквізити карток.

Через дії псевдобанкірів, які нібито задля розблокування банківської картки іншої жительки Луцька так само випитали в неї інформацію про її реквізити, жінка втратила понад 72 тисячі гривень.

Луцька окружна прокуратура вкотре нагадує: аби не стати жертвою шахраїв, у жодному разі не повідомляйте нікому свої персональні дані, реквізити своїх банківських рахунків, не виконуйте ніяких дій на прохання "працівників" банків, не з’ясувавши попередньо ситуацію в установі, яку вони представляють.

Пам'ятайте, що справжні працівники банківських установ навіть у вихідні чи святкові дні не проводять жодних операцій у телефонному режимі.

Якщо ви загубили мобільний або сім-карта перестала працювати, відразу ж заблокуйте прив’язані до цього номеру телефону банківські картки.

Лише ваша пильність та здоровий глузд убезпечить вас від шахрайських дій зловмисників.

Пресслужба обласної прокуратури
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Прокуратура передала до ...
Наступна новина: У Рівненській області за ...

КОМЕНТАРІ