Замість іспитового строку – реальне ув’язнення: прокуратура в апеляційному суді відстояла вирок грабіжникам

Замість іспитового строку – реальне ув’язнення: прокуратура в апеляційному суді відстояла вирок грабіжникам

25.05.21 08:10 0 376
Завдяки принциповій позиції прокурора обласної прокуратури Волинський апеляційний суд скасував вирок суду першої інстанції трьом грабіжникам, у зв'язку з невідповідністю призначеного покарання тяжкості вчиненого злочину та особам обвинувачених.

Так, у вересні 2016 року, троє уродженців міста Горлівка, Донецької області, двоє з яких живуть у Рівному, і ще один - у Дубно, прорізали шину, розбили скло та пограбували автомобіль «Mitsubishi L 200» біля кафе у селі Корнин, Рівненського району.

Вироком Дубенського міськрайонного суду, у січні 2019 року обвинувачених визнано винними та їм призначено покарання у вигляді позбавлення волі: одному із співучасників – строком на 5 років, двом іншим – на 4 роки. На підставі ст. 75 КК України усі троє звільнені від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком 2 роки.

Не погоджуючись із таким рішенням суду прокурор оскаржив його в апеляційному порядку.

До того ж, за час розгляду апеляційної скарги один із чоловіків знову вчинив крадіжку за аналогічних обставин, а інший - вимагання, розбій та викрадення людини.

У результаті суд апеляційної інстанції, скасувавши попередній вирок, частково задоволив апеляційні скарги прокурора та ухвалив нове рішення, яким трьом обвинуваченим призначено покарання у вигляді реального ув'язнення строком на 4 роки.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ