ЄС розкритикував Росію за визнання трьох німецьких громадських організацій «небажаними»

ЄС розкритикував Росію за визнання трьох німецьких громадських організацій «небажаними»

28.05.21 12:58 0 131
Європейський союз розкритикував рішення російської влади визнати «небажаними» три німецькі неурядові організації. У ЄС назвали цей крок «останнім прикладом нехтування російською владою громадянського суспільства».

26 травня стало відомо, що російська влада визнала «небажаними» «Форум російськомовних європейців», «Центр ліберальної сучасності» і «Німецько-російський обмін».

«Рішення російського генерального прокурора врешті-решт завдає шкоди інтересам російського народу та можливостям відкритого і вільного діалогу», – заявив речник зовнішньополітичної служби ЄС Петер Стано.

Закон про «небажані організації», ухвалений у травні 2015 року, був частиною низки нормативних актів, просунутих Кремлем, які витискають з країни некомерційні та неурядові організації, які отримували фінансування з іноземних джерел – головним чином з Європи та США.

У заяві Стано йдеться, що ЄС «повністю підтримує ключову роль, яку відіграють незалежні НУО у розвитку взаєморозуміння за кордоном та поліпшенні відносин між країнами».

Він закликав російську владу змінити своє рішення та «сприяти налагодженню контактів між людьми на благо Росії та Європейського союзу».

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Через стрілянину на ...

КОМЕНТАРІ