5 аргументів на користь кухні на замовлення

5 аргументів на користь кухні на замовлення

29.05.21 10:18 0 712

Замовлення кухні за індивідуальними розмірами має незаперечні переваги перед покупкою готового меблевого гарнітура. Нумо їх розгляньмо. Ну а розповість нам про це співробітник компанії "MebliVenge", яка безпосередньо виготовляє кухні на замовлення в Тернополі.

Основні переваги кухні на замовлення:

  • Зручність навіть на маленькій кухні. Виготовлення кухні за індивідуальним замовленням — це можливість з користю облаштувати кожен сантиметр на невеликій площі. Разом з фахівцем ви можете підібрати пряму, кутову, П-образну або навіть острівну планування з урахуванням особливостей конкретного приміщення. У малогабаритній кухні є сенс розмістити шафи до самої стелі. Це дасть додаткове місце для зберігання. Авторський дизайн врахує похибки приміщення, наприклад, нерівні стіни, випирають труби, і допоможе грамотно їх приховати.
  • Максимальна функціональність. Функціональність кухні — це не тільки правильна компоновка «робочого трикутника», що включає плиту, мийку і зону для готування. Важливо грамотно організувати внутрішнє оснащення гарнітура. Самостійно продумуючи меблі, ви можете вказати необхідну кількість відкритих полиць, висувних ящиків. У підсумку вийде зручна кухня, в яку не доведеться окремо замовляти додаткові пристосування. На жаль, комплект, куплений в готовому вигляді, часто доводиться «модернізувати». Господині нерідко докуповують підставки, сушарки. Тому витрати можуть перевищити витрати на замовний кухонний гарнітур. Адже ящики для приладів, тримачі для посуду або пляшок зазвичай вже включені до складу меблів, виготовленої індивідуально для вас! У ній також обов'язково встановлюються надійні доводчики, завдяки яким дверцята закриваються плавно і практично безшумно.
  • Ваша кухня буде єдиною і неповторною. Вирішивши замовити кухню за індивідуальними розмірами, ви можете бути впевнені: у гарнітура не буде «двійника» ні по функціональності, ні з оформлення. Планування і внутрішнє оснащення вийдуть відповідними побажань клієнта. Стиль, колірна гамма — все буде таким, як вам подобається.
  • Можливість заощадити. Виробник озвучує ціну перед тим, як запустити замовлення в роботу. Якщо сума здасться вам занадто високою, можна підкоригувати проект. Наприклад, зробити навісні шафи нижче, зменшити кількість полиць і додаткових пристосувань. Інший спосіб — заміна матеріалів і фурнітури на бюджетні аналоги.
  • За кінцевий результат відповідає одна компанія. Всіма етапами створення кухні буде завідувати одна компанія. Її фахівці: зроблять виміри, оформлять проект, зможуть підібрати та купити гарнітуру, доставлять і зберуть гарнітур.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 4)

КОМЕНТАРІ