«Мандруй Україною. Тернопілля»: у Збаражі відбувся туристичний форум

«Мандруй Україною. Тернопілля»: у Збаражі відбувся туристичний форум

29.05.21 11:01 0 40
У Збаражі відбувся круглий стіл на тему «Мандруй Україною. Тернопілля». На захід приїхали туроператори з різних куточків України.

Участь у ньому взяли голова Тернопільської ОДА Володимир Труш, голова Держтурагентства Мар'яна Олеськів, заступник міністра культури та інформаційної політики Лариса Петасюк, народні депутати Володимир Гевко та Євгенія Кравчук.

Володимир Труш зазначив, що пандемія коронавірусу змінила формат відпочинку і саме це стало поштовхом відкрити нові локації. Зокрема, у Тернопільській області.

«У Тернопільській області 34 замки, безліч унікальних релігійних та природних об'єктів, які можуть стати надзвичайно цікавити для туристів як з України, так і з-за кордону. Минулого року закрилися зовнішні кордони й ми зрозуміли, що український турист почав мандрувати Україною. Ми часто запитуємо інших, в яких країнах люди побували? Але варто запитати, що ти бачив в Україні? А виявляється у нас так багато пам'яток, що ми можемо пишатися цим і влаштовувати надзвичайні атракції для туристів, щоб вони збагачувалися новими знаннями та відомостями про власну країну», - зазначив Володимир Труш.

Впродовж кількох днів туроператори мандруватимуть Тернопільщиною, аби пізнати її туристичні родзинки, познайомитися з привабливими локаціями та крафтовою продукцією.

Голова Держтурагентства Мар'яна Олеськів підкреслила, що для промоції туристичного бренду не обов'язково потрібно багато коштів. Головне ідея та бажання.

«Впродовж тривалого часу туризму приділялася увага та фінансування за залишковим принципом. Однак за останніх два роки ситуація кардинально змінилася. Ми розуміємо, що туризм є одним з поштовхів до економічного розвитку», - зазначила Мар'яна Олеськів.

Так, для популяризації внутрішнього туризму торік стартував проєкт «Мандруй Україною».

Ще одним кроком для відновлення туристичної привабливості регіонів стала програма «Велика реставрація». Вже цього року проведуть відновлювальні роботи на 22 об'єктах культурної та історичної спадщини.

Два з них знаходяться на Тернопільщині. Це Збаразький замок, де проведуть капітальний ремонт та реставрацію перехідного мосту та ескарпових стін до замку.

Інший об'єкт - Чортківський замок. Тут ліквідують аварійний стан даху пам'ятки архітектури національного значення XVII ст.

«Ми працюємо у тісні комунікації і багато ідей, які зараз втілюються, реалізуються за участю представників усіх рівнів влади. Я дуже задоволена форумом, це хороший майданчик для обміну думками та пропозиціями», - додає Лариса Петасюк.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ