Навіщо люди колекціонують медалі

Навіщо люди колекціонують медалі

31.05.21 21:50 0 287

Хто з вас знайомий з поняттям «фалеристика»? Думаємо, що багато, але не всі. Так ось, фалеристикою називається колекціонування медалей, до речі, якщо у вас вдома є медалі СРСР, ордени, значки, нагороди, то можете серйозно подумати про себе, як про колекціонера. Ну а якщо ви хочете колеціонувати медалі сучасної України, то придбати їх ви можете в компанії Флагман. Однак, як би це романтично і барвисто не виглядало з боку, варто бути гранично обережними. Зараз пояснимо чому. Колекціонувати нагороди, які людям діставалися з великими труднощами (в буквальному сенсі потом і кров'ю) може бути зовсім небезпечно. У країн є окремі закони, які передбачають покарання людей, які купують подібні нагороди нечесним шляхом.

Цілком можливо, що саме цей ризик, якому піддається колекціонер і підстьобує любителів екстриму, але за це теж треба розплачуватися найціннішим, що у них є — часом. У цьому сенсі набагато безпечніше, та й цікавіше колекціонувати марки, монети, солдатиків.

Деякі люди вважають, що колекціонування — це один з найперших ознак розумового божевілля. Багато хто бачив у фільмах квартири збирачів, які не можуть викинути ніякі речі зі своєї квартири, збирають буквально все, аж до вушної сірки або фантика, який вони колись знайшли на дорозі. Так вони зберігають спогади про своє життя, але все одно це патологія, яка доходила до крайності.

Колекціонування медалей: що потрібно знати?

Колекціонування медалей можна розцінювати як прояв патріотичних почуттів у людини, гордості за свою країну, Батьківщину і її історію. Це важливо. Також, в такого роду колекціонуванні є і ще один істотний плюс. Ми ж створюємо музеї, в яких зберігаються пам'ятки нашої історії, так ось, завдяки колекціонерам наші нащадки зможуть побачити живу історію своєї країни, причому в найкращому вигляді, адже хто ще буде так відчайдушно доглядати за експонатами в музеї, як колекціонер у себе будинки.

Варто відзначити, що саме колекціонування медалей, орденів та інших нагород бере свій початок відразу ж після їх появи, але найбільшу популярність придбало починаючи з початку 20 століття. Це не дивно, адже 20 століття принесло хорошу базу для такого роду захоплення.

Фалеристи у своїй більшості збирають не всі підряд медалі, а тільки з певними характеристиками, які варіюють вже від уподобань конкретної людини. Кому-то важливо зібрати всі значки кінця ХХ століття, а ось іншій людині цікаво розбиратися з медалями, виданими при імператорі. Кожному своє. Хочеться ще відзначити, що часто люди починають цікавитися колекціонуванням медалей тільки після того, як отримують свою власну.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 4)
Наступна новина: Літак Ryanair екстрено ...

КОМЕНТАРІ