«Підрядна організація завершує роботи з облаштування нової спортивної локації на масиві «Дружба». З ініціативи мешканців прилеглого багатоквартирного будинку, окрім майданчика для футболу та баскетболу, в дворі також встановлять тенісний стіл і стіл для гри в шахи, - розповідає міський голова Сергій Надал. - Окремо відведена локація і для вуличних тренажерів. Навколо спортивного майданчика влаштовано нові пішохідні доріжки. Ремонтні роботи заплановано завершити впродовж двох тижнів. Тож під час усіх літніх канікул діти з навколишніх будинків зможуть весело та активно проводити дозвілля на свіжому повітрі».
Додамо, цими днями облаштування спортивних майданчиків триває і поблизу багатоквартирних будинків на вул. Генерала М. Тарнавського та на перетині вулиць Київська - 15 Квітня.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Росія: силовики прийшли з ...
Наступна новина: ВООЗ схвалила китайську ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим