«Ситуація COVID-19 на Тернопільщині стабілізувалася»,- Ольга Ярмоленко

«Ситуація COVID-19 на Тернопільщині стабілізувалася»,- Ольга Ярмоленко

02.06.21 11:39 0 128
Ситуація із коронавірусом в Тернопільській області стабілізувалася. Про це повідомила начальниця департаменту охорони здоров'я Ольга Ярмоленко під час позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«Приємно говорити, що ситуація із захворюваністю на коронавірус стабілізувалася. В лікувальних закладах області знаходиться 224 пацієнти. 114 хворих на кисневій підтримці, 8 на апаратах ШВЛ. Всього в області на амбулаторному лікуванні знаходиться 2600 хворих. На ще розгорнуто додаткові ліжка у медзакладах. Однак, ми очікуємо розпорядження курівника робіт державного значення про зменшення кількості лікарень, які будуть надавати допомогу хворим на коронавірус», - каже Ольга Ярмоленко.

Враховуючи показники захворювання на регіональній комісії ТЕБ НС було прийнято пом'якшити карантинні обмеження, які відповідають «жовтому» рівню епіднебезпеки. Зокрема: відновити партнерські пологи в закладах охорони здоров'я області; відновити профілактичні медичні огляди в закладах охорони здоров'я області; дозволити роботу закладам громадського харчування до 24 год тощо.

«Ми бачимо зниження по всіх показниках, як по рівню захворюваності, так і по летальності. Найвищий пік захворювання був 7 квітня, коли було зареєстровано 795 випадків. На початку квітня було зареєстровано і найвищу кількість летальності впродовж добу - 21 випадок. Зараз же реєструється 1-3 випадки», - каже в.о керівника ДУ «Тернопільського ОЛЦ МОЗ України» Оксана Чайчук.

Також, як додала Оксана Чайчук, перший день в області, коли показник рівня захворюваності на коронавірус відповідає «зеленій» зоні карантину. Це менш як 5 випадків на 100 тисяч населення.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: 1-5 травня у Тернополі ...
Наступна новина: Тернопілля: триває обласний ...

КОМЕНТАРІ