У Тернопільській громаді стартував проєкт з підтримки малого та середнього підприємництва

У Тернопільській громаді стартував проєкт з підтримки малого та середнього підприємництва

02.06.21 08:09 0 64
1 червня стартувала ініціатива з підтримки малого та середнього підприємництва на території Тернопільської громади «Соціально-економічна адаптація малого і середнього підприємництва», організована міською радою у партнерстві з громадською організацією «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» та Тернопільським регіональним відділенням Асоціації міст України в межах проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП».

Мета проєкту – допомогти суб’єктам підприємництва Тернопільської громади отримати нові знання, необхідні для підтримки бізнесу та його адаптації до нової реальності в умовах пандемії через COVID-19. Підтримка буде спрямована на написання бізнес-планів, використання сучасних ІТ-технологій та залучення зовнішніх ресурсів для власного розвитку.

«Мале та середнє підприємництво - важливий сегмент економічного розвитку не тільки для Тернопільської територіальної громади, але й України загалом. Пандемія COVID-19 негативно відобразилася на їхній діяльності та значно знизила ефективність ведення бізнесу. Тож зараз ми шукаємо різноманітні шляхи допомоги і підтримки нашим підприємцям, щоб вони могли максимально зберегти свій бізнес та адаптуватися у новій реальності», - наголосив міський голова Сергій Надал.

До ініціативи запрошуються суб’єкти підприємництва, які представляють сімейне чи фермерське господарство, крафтове виробництво або інший напрямок бізнесу та працюють на території Тернопільської міської територіальної громади.

Для участі у проєкті необхідно перейти за посиланням https://cutt.ly/tngCiut та заповнити невелику анкету.

Прийом заявок завершується 15 червня о 17:00 год.

За результатами конкурсного відбору 15 кращих команд (2 учасники у кожній) візьмуть участь у тренінгах та працюватимуть над розвитком свого бізнесу.

В рамках проєкту представники малого та середнього бізнесу:

* покращать знання з антикризового менеджменту;

* навчаться застосовувати онлайн-сервіси для продажу своєї продукції;

* напрацюють бізнес-план;

* створять власний онлайн-магазин;

* протаргетують свою продукцію за кошти проєкту;

* отримають часткове фінансування свого бізнес-плану, якщо він увійде у ТОП-5.

Довідка. Проєкт «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» фінансується урядом Німеччини та Європейським Союзом і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Рівненській області ...

КОМЕНТАРІ