Тернопілля: триває обласний марафон «З турботою про дитину»

Тернопілля: триває обласний марафон «З турботою про дитину»

02.06.21 12:04 0 182
Розважально-пізнавальні заходи для дітей відбулися в рамках обласного марафону «З турботою про дитину» 1 червня. Присвячені вони Міжнародному дню захисту дітей. Цього року марафон провели уже вшосте під гаслом «Громада дружня до дитини».

«Щороку 1 червня ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей. І головна його мета - привернути увагу суспільства до проблем дітей. Але дуже важливо, щоб свято дитини було не лише в цей день. Діти – наше майбутнє, наша гордість, наша надія, тому ми маємо створити всі умови для їх розвитку. Щороку до участі у заходах марафону ми запрошуємо дітей з різних пільгових категорій: діти-сироти, діти, позбавленні батьківського піклування; діти, які перебувають у складних життєвих обставинах; діти учасників АТО; діти з особливими потребами; діти з інтернатних закладів області. Але, крім того, наші зусилля спрямовані на покращення системи догляду і виховання дітей,Так, протягом 2020 року у Тернопільській області на 35,4% зменшено кількість дітей, які виховуються в інтернатних закладах, 351 дитина повернулася у родину. 869 дітей-сиріт (майже 91%) та дітей, позбавлених батьківського піклування влаштовано до сімейних форм виховання. І робота у цьому напрямку продовжується і в цьому році», - зазначив заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Устенко.

У рамках марафону відбулася концертна програма за участі дитячих колективів Центру дитячої творчості, прем'єрний показ мультфільму, майстер-клас від представників спеціального та патрульного підрозділів Національної поліції, розваги в дитячому центрі «Мадагаскар», катання на ковзанах, гра в боулінг.

Нагадаємо, кожного року в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це одне із найстаріших міжнародних свят. Вважається, що рішення про проведення такого свята було прийнято на сесії Міжнародної демократичної федерації жінок, яка проходила в Парижі у 1949 році. День захисту дітей було ініційовано, переймаючись долею дітей, які залишилися без батьків і даху над головою під час Другої Світової війни. Вже наступного року 1 червня у понад 50 країнах уперше відсвяткували Міжнародний день дітей. Відтоді свято стало масштабнішим і щорічним.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: «Ситуація COVID-19 на ...
Наступна новина: 1 червня до 19:00 год. ...

КОМЕНТАРІ