У Тернополі на території дислокації 2 стрілецького батальйону військової частини 3002 НГУ відкрили сучасний мультимедійний тир

У Тернополі на території дислокації 2 стрілецького батальйону військової частини 3002 НГУ відкрили сучасний мультимедійний тир

03.06.21 09:32 0 55
Сучасний тир з мультимедійною системою відкрили 1 червня для військовослужбовців 2 стрілецького батальйону 2 Галицької бригади військової частини 3002 Національної гвардії України, що дислокується у м.Тернополі.

Відтепер гвардійці зможуть відпрацьовувати точність і техніку пострілів на території військової частини, не виїжджаючи на полігони.

«Національна гвардія, без перебільшення, є елітою збройних формувань України. Саме гвардійці разом з добровольцями першими дали відсіч загарбникам і зупинили російського агресора, – звернувся до військовослужбовців міський голова Сергій Надал. – Хочу подякувати за вашу роботу щодо забезпечення безпеки і порядку у нашому місті. Тернополяни, підприємці і влада міста завжди раді долучитись до підтримки та допомоги Нацгвардії. Зокрема, у Тернополі прийнята і діє програма підтримки збройних формувань, які є на території нашого міста. Адже ми усі маємо пам’ятати, що ті, хто не підтримують своїх військових – будуть годувати чужу армію. Бажаю вам здоров’я і мужності, щоб ви завжди повертались живими та неушкодженими з чергувань і бойових завдань. Усім нам миру після перемоги, і щоб навички ви відточували лише на мирних полігонах у мирній країні».

Облаштувати сучасний тир з мультимедійним проєктором типу «Інгул» вартістю понад 400 тис. грн вдалося завдяки фінансуванню з місцевого бюджету, державного бюджету та коштів благодійників. На території батальйону також відремонтовано приміщення для облаштування мішеней та оновлено територію поблизу тиру.

До слова, за плідну співпрацю і допомогу військовослужбовцям та з нагоди відкриття тиру командир 2 стрілецького батальйону військової частини 3002 Національної гвардії України вручив міському голові пам’ятну відзнаку.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Преимущества покупки ...
Наступна новина: Біля берегів Шрі-Ланки тоне ...

КОМЕНТАРІ