У Тернополі підготовлюються до проведення фестивалю «Фане місто»

У Тернополі підготовлюються до проведення фестивалю «Фане місто»

03.06.21 09:11 0 64
Цьогоріч відбудеться один із наймасштабніших та уже традиційних музичних фестивалів, який добре відомий в Україні та за її межами, - «Файне місто». Музичне свято триватиме з 28 липня по 1 серпня 2021 року.

Робота над підготовкою п'ятиденного фестивалю триває.

в Тернопільській обласній державній адміністрації організатори фестивалю спільно з правоохоронцями та представниками влади обговорили деталі проведення заходу.

«Очікуємо, що на фестиваль «Файне місто» прибудуть багато іноземних блогерів, представників ЗМІ. Тому ми підготовлюємо прес-тури, заходи, які будуть популяризувати наш край. Адже це все те, що цікавить туристів. Відтак, ми зможемо популяризувати нашу історію, традиції та надбання краю», - каже заступник голови Тернопільськоїї ОДА Віктор Устенко.

Фестиваль відбудеться враховуючи усі карантинні обмеження. На вході учасникам будуть вимірювати температури. Також волонтери будуть слідкувати, щоб не виникали скупчення людей.

«Фестиваль відбудеться на території тернопільського іподрому. Звичайно ми слідкуємо за обмеженнями, які стосуються коронакризи. Ми вивчаємо всі необхідні вимоги і фестиваль буде проведений відповідно тих обмежень, які будуть. Ми уже напрацьовуємо спільно з обласною владою ряд заходів. Які допоможуть убезпечити гостей на фестивалі», - каже Максим Черкашин.

Нагадаємо, фестиваль «Файне місто» відбувався у Тернополі 8 років. Це музичне дійство щоліта збирало людей з різних куточків України, і має своїх шанувальників навіть закордоном.

Однак минулого року, через карантин, проведення фестивалю перенесли.

Цьогоріч же музичне свято ««Файне місто» відбудеться. Також фестиваль увійшов до переліку заходів з нагоди відзначення 30-річчя незалежності України.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Росія: Рада федерації ...
Наступна новина: Вибір вхідних дверей для ...

КОМЕНТАРІ