Електрична тепла підлога під плитку: що потрібно знати?

Електрична тепла підлога під плитку: що потрібно знати?

04.06.21 10:56 0 288

Одним з найпопулярніших підлогових покриттів є плитка. Її поверхня стійка до механічних впливів, потрапляння води і стирання, до того ж вона легко миється. Найчастіше плитка використовується у ванних кімнатах, саунах і на кухнях. Іноді її застосовують на балконах. Мабуть, головним недоліком плитки є те, що вона завжди холодна — і взимку, і влітку. Уявіть, як після гарячої ванни ви встаєте босоніж на крижану плитку, або як дитина сидить на холодній підлозі. Тільки від однієї думки вже біжать мурашки.

Але цей недолік легко усунути якщо у вас змонтована електрична тепла підлога під плитку відгуки про яку в переважній більшості є позитивними. Найчастіше люди замислюються про це перед початком ремонту, наприклад, коли має бути заміна старого підлогового покриття або ремонт нового житла. Так чому ж все більше людей вибирають такий спосіб підігріву підлоги? Річ у тім, що в нього є ряд переваг, які служать сильною мотивацією. Нумо їх розгляньмо. Ну а розповість нам про це співробітник компанії Polcity.

Основні плюси електричної теплої підлоги під плитку:

Серед безлічі позитивних якостей, якими виділяється електричний тепла підлога під плитку, можна виділити кілька основних:

 • Можливість повсюдного використання. Так, користуватися електричною теплою підлогою можна не тільки в квартирах, але і в комерційних приміщеннях.
 • Дана обігрівальне система відмінно поєднується з різноманітними видами плитки. Це важливо, якщо вибирається тепла підлога для ванної кімнати або ж для санвузла.
 • Оскільки всі елементи, які входять до складу системи, приховані від сторонніх очей, інтер'єр приміщення не псується. Тому установку можна проводити повсюдно.
 • Обов'язково система тепла підлога доповнюється високоякісним терморегулятором. За допомогою даного елемента можна контролювати температуру. При необхідності можна задавати відключення або ж активність упродовж певного часу. Це важливо, якщо людина періодично відсутня вдома.
 • При необхідності можна використовувати теплу підлогу разом з додатковими джерелами обігріву.
 • Термін використання може бути тривалим за умови, що процедура установки виконана правильно, а в процесі експлуатації дотримуються основні правила та умови.
 • За допомогою теплої підлоги можна прогріти все приміщення.
 • У разі якщо виникне поломка, то визначити її можна досить швидко.
 • Щоб запустити цю систему обігріву, не потрібно додатково купувати обладнання. Це важливо, оскільки це дозволить скоротити загальні витрати.
 • Нагрівальний елемент нагрівається несильн, тому рівень безпеки даної системи є досить високим.
 • Поверхня плитки буде теплою, немов нагрітий пісок на пляжі. Як приємно ступати по ній босоніж! А малюки спокійно можуть грати на підлозі, не ризикуючи застудитися.
 • У приміщенні з'явиться джерело тепла, єдине або на додаток до основного. У неопалюваних приміщеннях, наприклад у ванній кімнаті або на балконі, тепла підлога цілком зможе замінити обігрівач або батарею. А в опалювальних, наприклад на кухні, в холодну пору року стане дуже корисною в сильні холоди.
 • Плитка буде швидше висихати, що особливо важливо в місцях підвищеної вологості — поруч з раковиною, ванною або душовою кабінкою. Це зменшить вологість в приміщенні.

Висновки

Зважаючи на численні плюси, електрична тепла підлога є хорошим доповненням до такого підлогового покриття, як керамічна плитка.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)

КОМЕНТАРІ