У Рівненській області за останній рік журналісти допомогли з розслідуванням у понад 60-ти провадженнях

У Рівненській області за останній рік журналісти допомогли з розслідуванням у понад 60-ти провадженнях

05.06.21 12:08 0 47
6 червня відзначають своє професійне свято журналісти України. Хтось їх боїться, хтось уникає, а ще хтось навпаки – поважає та дослухається. Ми ж хочемо подякувати за співпрацю. Бо саме завдяки вашій небайдужості, вашому прагненню до справедливості часто і ми отримуємо додаткові можливості для боротьби зі злочинністю.

Зокрема, за останній рік завдяки публікаціям в засобах масової інформації нами відкрито 5 кримінальних проваджень та скеровано 4 позови до судів. Загалом за цей час статті та репортажі допомогли нам у понад 60-ти провадженнях.

Завдяки одному з телевізійних сюжетів, приміром, у листопаді минулого року Сарненська окружна прокуратура ініціювала досудове розслідування за фактом незаконного видобутку бурштину.

У лютому цього року про Рівненщину говорила вся Україна через знущання над дітьми лікаркою-стоматологинею. Це провадження наразі вже перебуває в суді, але почалось все саме з реакції журналістів.

А в травні 2021 року Здолбунівська окружна прокуратура, після повідомлення газети «Рівне Вечірнє» відкрила кримінальне провадження за фактом службової недбалості при укладенні асфальтового покриття у м. Здолбунів.

Це, звісно, далеко не всі приклади нашої успішної співпраці. Прикро, що іноді ваша відданість професії призводить до перешкоджання діяльності, погроз та псування майна. І тут вже ваша безпека – завдання для нас, правоохоронців.

Ще раз дякуємо за ваші гострі матеріали, небайдужість, наполегливість та готовність до співпраці! Завжди до вас відкриті!
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Україна переходить на ...

КОМЕНТАРІ