Володимир Важинський привітав працівників Державної екологічної інспекції у Тернопільській області

Володимир Важинський привітав працівників Державної екологічної інспекції у Тернопільській області

05.06.21 12:04 0 41
4 червня заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Важинський привітав працівників Державної екологічної інспекції у Тернопільській області з Всесвітнім днем охорони навколишнього середовища.

Він висловив слова подяки всім, хто пов'язав своє життя з природоохоронною діяльністю, хто дбайливо ставиться до рідної землі, ратує за збереження і примноження природних багатств та побажав всім працівникам благополуччя, оптимізму, удачі та успіхів у їхній благородній місії.

«Щороку 5 червня ми відзначаємо Всесвітній день охорони навколишнього середовища. без перебільшення, екологічні проблеми стоять у ряді най-важливіших і визначають рівень благополуччя всієї світової цивілізації. І саме Всесвітній день охорони довкілля є одним з основних способів привернути увагу світової громадськості до проблем довкілля, а також стимулювати політичний інтерес і відповідні дії. Але дбати про довкілля потрібно щодня. Кожен для себе повинен знайти шляхи, для покращання навколишнього середовища. Можливо, хтось прибере сміття в своєму дворі, а дехто просто не залишить слідів свого перебування на природі. Але разом ми зробимо навколишнє середовище кращим, і надалі не забуватимемо про його охорону та збереження природних скарбів», - зазначив Володимир Важинський.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу збереження і охорони навколишнього природного середовища області та з нагоди Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища Володимир Важинський вручив грамоти голови обласної державної адміністрації кращим працівникам Державної екологічної інспекції у Тернопільській області.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Wms система складского ...
Наступна новина: У ЄС схвалили заборону на ...

КОМЕНТАРІ