«Завдяки вашій підтримці ми подолаємо безправ’я» – Тихановська про підтримку Білорусі в Чехії

«Завдяки вашій підтримці ми подолаємо безправ’я» – Тихановська про підтримку Білорусі в Чехії

07.06.21 11:58 0 25
Лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська на запрошення голови Сенату – вищої палати парламенту Чеської Республіки Мілоша Вістрчіла приїхала до Праги.

Під час зустрічі в Сенаті Тихановська наголосила на потребі підтримки білорусів, яких режим Олександра Лукашенка позбавляє головного – права на своїй землі. «Ми завжди відчували загрозу, що кожного можуть викрасти, але після цього неймовірно цинічного випадку з літаком (вимушена посадка в Мінську міжнародного рейсу для арешту активіста Романа Протасевича – ред.) ми розуміємо, що білоруський режим не зупиниться перед жодною перешкодою», – наголосила Світлана Тихановська.

«Чеський Сенат вважає переможцем білоруських виборів Світлану Тихановську», – наголосив у своєму виступі голова Сенату Мілош Вистрчіл.

У програмі візиту до Праги Світлани Тихановської є також зустрічі з президентом Чехії Мілошем Земаном, прем'єром Андреєм Бабішем і міністром закордонних справ Якубом Кулганком. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Тихановська закликала до «глобального мітингу» в першу річницю протестів у Білорусі

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: «Група семи» досягла ...
Наступна новина: Над військовою базою США в ...

КОМЕНТАРІ