Міський голова Сергій Надал привітав учнів Тернопільської Української гімназії ім. І.Франка з останнім дзвоником

Міський голова Сергій Надал привітав учнів Тернопільської Української гімназії ім. І.Франка з останнім дзвоником

09.06.21 08:05 0 39
8 червня, у Тернополі завершується навчальний рік 2020/2021, а в школах проходять урочисті лінійки та святкові заходи. Більшість учнів йдуть на літні канікули, проте для понад 1500 випускників шкільний дзвінок лунає востаннє.

До урочистого відзначення свята останнього дзвоника у Тернопільській Українській гімназії ім. І.Франка долучився і міський голова Тернополя Сергій Надал, відзначивши, що через пандемію і карантин цей навчальний рік був чи не найважчим як для учнів та батьків, так і для вчителів і керівників закладів освіти.

«Пандемія змусила кожну сім’ю, школу та ціле місто і країну жити, вчитися і працювати по-новому. Ви – перше покоління в історії, якому, на жаль, довелося вчитися за умов епідемії. Такі слова та фрази як «пандемія», «локдаун», «самоізоляція», «дистанційне навчання» вже твердо увійшли у наш щоденний лексикон, а «діджиталізація», «цифровізації» - стали необхідністю, щоб успішно жити. Ми впоралися з цими труднощами, - наголосив Сергій Надал. - Українська гімназія стала колискою для багатьох відомих українців: Йосифа Сліпого, Івана Горбачевського, Івана Пулюя, Леся Курбаса, Ярослава Стецька тощо. І впевнений, що й серед вас є ті, ким буде гордитися наше і наступні покоління. Попереду - чудовий час літніх канікул, тож бажаю усім вам міцного здоров’я, гарного відпочинку, нових вражень, друзів, емоцій, а випускникам гімназії - успішного завершення ЗНО та лише успішних і переможних кроків у новому дорослому житті. Нехай останній дзвінок лунає радісним дзвінком в серцях і пам’яті кожного з нас».

Під час урочистостей міський голова долучився також до вручення нагород за високі досягнення в учнівських олімпіадах.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: ФБР розробило анонімний ...
Наступна новина: У Тернополі на ...

КОМЕНТАРІ