Сенат США виділяє 250 мільярдів доларів на конкуренцію з Китаєм

Сенат США виділяє 250 мільярдів доларів на конкуренцію з Китаєм

10.06.21 08:54 0 61
Сенат Конгресу США схвалив у вівторок біль, яким передбачається виділення 250 мільярдів доларів на фінансування наукових досліджень, високотехнологічних виробництв. Мета – утримати лідерство Сполучених Штатів у сфері інновацій за умов конкуренції з боку Китаю.

Головна стаття витрат, вказана у законопроєкті, – підтримка американської індустрії напівпровідників, яка повинна отримати 50 мільярдів доларів державних інвестицій. У 1990 році на частку США припадало 37 відсотків усіх напівпровідників, які випускалися у світі, зараз – 12 відсотків. Законодавці побоюються, що Сполучені Штати стають занадто залежними від іноземних виробників у цій ключовій для розвитку технологій області. Дефіцит напівпровідників, який виник під час пандемії, продемонстрував зростаючу роль Китаю у їхньому виробництві.

Сотні мільярдів доларів виділяються на фінансування державних дослідницьких центрів, на різні гранти приватним фірмам та університетам з метою заохотити розробки, які можуть привести до технологічних проривів. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи може Захід розробити альтернативу Китайському поясу?

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Тернопіль: на новій ...

КОМЕНТАРІ