На Тернопіллі представники ОДА взяли участь у навчаннях з кібербезпеки

На Тернопіллі представники ОДА взяли участь у навчаннях з кібербезпеки

10.06.21 09:48 0 116
Відбувся Національний кластер кібербезпеки на тему «Захист критичної інфраструктури та її стійкість. Проблемні питання та шляхи вирішення реалізації». Учать у zoom-конференції взяв перший заступник голови ОДА Ігор Дем'янчук.

«Ми живемо в епоху інформаційного суспільства, коли технології та телекомунікаційні системи охоплюють усі сфери життя. Тому питання кібербезпеки є актуальним як ніколи. Зокрема, зростає потреба у захисті інформації, захисті від хакерських атак, підробки даних. Кібернетична безпека стала пріоритетом і у розвитку сучасної армії. Тому ми повинні переймати досвід зарубіжних країн, які розвивають кібернетичну складову збройних сил, а також постійно втілюють в життя програми для забезпечення національної безпеки та захисту об'єктів критичної інфраструктури від кібератак», - зазначив перший заступник голови ОДА Ігор Дем'янчук.

Під час конференції учасники обговорили організаційні та правові засади забезпечення безпеки і стійкості критичної інфраструктури, міжнародні проєкти встановлення системи захисту критичної інфраструктури в Україні. А також були представлені кращі світові практики підготовки КІ.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ