Ріда визнали винним і засудили в Росії в липні 2020 року за звинуваченням у нападі на двох працівників російської поліції.
Влада США і сам Рід відкидають звинувачення і ставлять під сумнів справедливість судового процесу.
Понад місяць тому стало відомо, що Рід у російському ув'язненні захворів на COVID-19 після того, як тюремна адміністрація відхилила запит посольства США про щеплення для нього від коронавірусу.
Тревор Рід – один із кількох громадян США, які нині перебувають за ґратами в Росії і звинувачення проти яких їхні родини і прихильники, а в деяких випадках і влада США називають сфальсифікованими.
Зокрема, ще одного колишнього морського піхотинця США, 50-річного Пола Вілана, суд у Москві засудив у травні 2020 року до 16 років позбавлення волі за звинуваченнями в шпигунстві. США назвали той вирок «насмішкою над судочинством».
США домагаються від Росії звільнення Ріда і Вілана.
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Над станцією «Академік ...
Наступна новина: 11 випускників з ...
10 порад щодо вибору електричної кушетки для ...
3д сетка: что нужно знать
Найцікавіші серії LEGO для дітей та дорослих: повний гід світом кубиків
Особенности эксплуатации китайских электромобилей с GB/T в Украине
The Surprising Comfort of Loving Your Stuff
Школьные туры на весенние каникулы — какими они должны быть, чтобы заинтересовать ребенка