Медичним обладнанням вищої категорії називають універсальні моделі пристроїв, що володіють розширеним в порівнянні зі стандартною комплектацією функціоналом і відповідно недешеві. Чим вони відрізняються від стандартних пристосувань? Чи варто переплачувати? Нумо розберімося. Ну а розповість нам про це співробітник інтернет-магазину https://ortoimpex.com, в якому безпосередньо можна придбати якісне медичне обладнання в Україні.
Основне медичне обладнання
У вищу категорію медичного обладнання можуть бути включені:
- Тонометри;
- Монітори пацієнта;
- Інгалятори;
- Медичні ваги;
- Інфузійні насоси;
- Пульсоксиметри;
- Апарати УЗД та ЕКГ;
- Фетальні монітори та Допплер;
- Аспіратори;
- Кисневі концентратори;
- Підсилювачі слуху.
Це обладнання, яке виробляється кращими у своїй галузі компаніями. Вони мають відмінну матеріально-технічну базу, власні дослідницькі центри, результати досліджень незалежних лабораторій і армію фахівців. Всі товари до того, як потрапити в продаж проходять обов'язкову процедуру сертифікації, отримують реєстраційні посвідчення.
Як обрати?
Вибір обладнання вищої категорії зумовлений:
- Бюджетом покупки та призначенням;
- Функціоналом в базовій і розширеній комплектації;
- Наявністю знімних елементів і аксесуарів;
- Використанням рідкокристалічного монітора для оцінки робочих параметрів;
- Наявністю сенсорного блоку управління;
- Впровадженням надчутливих датчиків;
- Роботою від мережі та автономно.
Більшість висококласних тонометрів, небулайзерів, концентраторів, слухових апаратів, ваг працюють від акумуляторів з відновлюючим ресурсом. Це дасть можливість проводити обстеження пацієнта в будь-яких умовах без прив'язки до електромережі.
Для лікарень і приватних клінік потрібні більш універсальні прилади з розширеним функціоналом. Для домашнього використання актуальні вузькоспеціалізовані портативні моделі, доступні за ціною.
Як не нарватися на підробку?
З огляду на чималу вартість медичного обладнання охочих збагатитися шляхом його збуту чимало. Відповідно ринок з року в рік поповнюється підробками. Тому покупки варто робити:
- У перевірених магазинах;
- У комплекті з документами, що підтверджують проходження товару;
- З гарантійним талоном від виробника;
- У фірмовій упаковці.
Більшість виробників захищає своє обладнання голограмами або відзнаками на упаковці, набиває відповідні клейма на корпус, ставить заглушки, що вказують на справжність інструменту.