Працівники підрядної організації ТзОВ «Техно-Буд-Центр» провели фрезерування старого покриття, підняття люків та влаштування нового шару асфальтобетонного покриття.
Відповідно до державних будівельних норм, дорожню розмітку буде нанесено не раніше, ніж через 10 діб після завершення ущільнення верхнього шару асфальтобетонного покриття. Для зручності водіїв і для уникнення зупинки руху автотранспорту роботи проводилися у нічний час.
Загалом цього року на даній розв’язці мають змінити Схему організації дорожнього руху – замінити світлофори та влаштувати нову дорожню розмітку.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Афганістан: таліби оточили ...
Наступна новина: Білорусь: «Твітер» ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим