«Національний банк приймає документи для включення заявників до Реєстру колекторських компаній. Усі компанії, як зі статусом фінансової установи, так і без нього, що вже працюють на ринку, повинні упродовж місяця – з 14 липня до 13 серпня – подати Національному банку документи для реєстрації», – йдеться в повідомленні НБУ.
З переліком документів для реєстрації можна ознайомитися тут.
За даними регулятора, компанії, які вже врегульовують борги за споживчими кредитами на користь інших осіб, теж мають місяць для подання пакета документів для реєстрації.
12 квітня президент Володимир Зеленський підписав зміни до законів «щодо захисту споживачів при врегулюванні простроченої заборгованості». Закон, як вказували в ОПУ, покликаний захистити боржників від дій недобросовісних колекторів. Верховна Рада ухвалила цей закон 19 березня 2021 року.
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Тернопільщина попрощалась ...
Наступна новина: З лідером правозахисного ...
Азартні ігри на гроші з виводом на карту в ...
Все что нужно об образовании в Польше
Сталеві листи 20–100 мм для промислових об’єктів
Трубчасті радіатори для сучасних інтер’єрів і стабільного тепла
Як правильно планувати відпустку?