«Для Тернополя торгівля має особливе значення, адже саме завдяки їй з’явилось наше місто, яке свого часу виникло на перетині торгових шляхів. Саме у сфері торгівлі зайнята найбільша кількість населення нашої громади, а тисячі тернополян завдяки торгівлі мають роботу, отримують заробітну плату, сплачують податки, – зазначив міський голова Сергій Надал. – Рік був непростим, адже пандемія внесла свої корективи та обмеження для цієї сфери. Тож хочу подякувати вам за те, що не зважаючи на такий складний період, ви зберегли свій бізнес, а відтак і роботу мешканців громади. Дякую за підтримку медичних установ у непростий період, за те, що з вашою допомогою можемо здійснювати соціальні проєкти, підтримувати малозабезпечених людей та втілювати багато інших проєктів».
Міський голова побажав представниках сфери торгівлі успіхів у проєктах, надійних партнерів, вдячних покупців, здоров’я та благополуччя.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: США запровадили санкції ...
Наступна новина: Коронавірус: в ЄС ...
Чому малі річки України опиняються під загрозою ...
Озеро Світязь: природний скарб України для відпочинку та оздоровлення
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим