Кінезіотейпування є сучасним методом лікування травмованих ділянок тіла, при якому на шкірний покрив накладаються стрічки-пластирі, або кінезіо тейпи. До речі, купити їх можна в інтернет-магазині https://physiokit.com.ua/uk/kupit/. Вони нормалізують кровообіг, усувають біль і сприяють якнайшвидшому загоєнню травм. Такий терапевтичний метод полягає в постійному підтримуванні м'язів і зв'язок, які без застосування лікарських препаратів гояться самостійно.
Кінезіо тейпи використовують в різних галузях медицини:
- неврологія;
- спортивна фізіотерапія;
- стоматологія;
- травматологія та інше.
Застосування тейпів рекомендовано в наступних ситуаціях:
- при ударах і розривах зв'язок;
- при захворюваннях хребта і проблеми з поставою;
- при міалгії та інших м'язових болях;
- при суглобових болях;
- в післяпологовий період для усунення розтяжок;
- для стимулювання і фіксації м'язів під час тренувань.
Гідність цієї методики полягає в простому накладення стрічки, що не сковує рухи та практично не відчувається. Накласти пластир можна в домашніх умовах, дотримуючись деяких правил:
- Клеїти стрічку слід тільки на попередньо вимиту і просушену ділянку тіла;
- Волосяний покрив з місця аплікації слід видалити;
- З пластиру знімається захисна плівка і закругляються краї. Перед наклеюванням стрічки потрібно відрізати необхідний розмір;
- Краї тейпа довжиною близько 3-5 см потрібно клеїти без натягу для кращої фіксації пластиру;
- Після накладення слід ретельно протерти рукою місце аплікації для активації клею;
- Носити кінезшщ тейп потрібно не більше 5-7 днів.
Тейп покритий гіпоалергенним клеєм на акриловій основі, за рахунок чого тейп щільно прилягає до шкіри, повторює її текстуру і піднімає її, усуваючи запалення і набряк на м'язах. Клей не залишає слідів на шкірі та не пахне, просочення також не містить лікарських засобів: кінезіотейпування не викликає небажаних реакцій організму. Ви можете наклеїти стрічку на травмовану ділянку тіла і займатися своїми справами: відвідувати спортивний зал, ходити в басейн і займатися звичними справами, але тільки в тому випадку, якщо це дозволяє стан здоров'я.