За повідомленням, таке рішення ухвалило японське міністерство сільського господарства, лісництва та рибальства Японії за результатами переговорів із Міністерством закордонних справ України та Держпродспоживслужбою.
Читайте також: Держпродспоживслужба скасувала штрафи для «Нової пошти» на 325 мільйонів гривень
«Держпродспоживслужба спільно з МЗС провела дуже велику роботу по зняттю обмежень та відновленню експорту української продукції птахівництва. Раніше обмеження були скасовані Йорданією, Сінгапуром, Киргизстаном та іншими країнами», – йдеться в коментарі голови служби Владислави Магалецької.
За словами голови МЗС Дмитра Кулеби, рішення про закриття ринків ухвалюються швидко, «а на те, щоб переконати партнерів відкрити ринок заново, потрібні тривалі зусилля».
Як нагадують у Держпродспоживслужбі, Японія заборонила імпорт м'яса птиці та яєць із України в грудні минулого року через поширення в Україні патогенного грипу птиці. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: У Мінекономіки розповіли, чи розглядають можливість відмови від імпорту білоруських товарів та електроенергії
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Німеччині протестували ...
Наступна новина: Збройна амністія в Чехїі: ...
Топ-5 Лайфхаков: Как Открыть Сейф
Кому Насправді Потрібна Реклама На Білбордах По Всій Україні
Женские часы: как выбрать идеальную модель для делового стиля и летних образов
Понятие и признаки инфантильности: как распознать психологическую незрелость
Самі дієві мазі з трав