У Німеччині постане перед судом 100-річний колишній охоронець концтабору

У Німеччині постане перед судом 100-річний колишній охоронець концтабору

05.08.21 09:57 0 301
У Німеччині на 100-річного колишнього охоронця нацистського концентраційного табору чекає суд після того, як окружний суд визнав звинувачення у причетності цього чоловіка до вбивств у понад 3500 справах.

Відповідач, якого не називають відповідно до німецьких законів про засоби інформації та конфіденційності, нібито був нацистським охоронцем СС у концтаборі Заксенгаузен під Берліном у 1942–1945 роках.

Німецький тижневик Welt am Sonntag заявив 1 серпня, що суд припустив, що літній чоловік має витримати судовий розгляд тривалістю близько двох годин на день, починаючи із жовтня.

Справу у 2019 році передала до суду спеціальна федеральна прокуратура в Людвіґбурзі, яка розслідує воєнні злочини часів нацизму.

Заксенгаузен був одним із найбільш жорстоких місць під час Другої світової війни, тут була газова камера, нацистські медики проводили експерименти над людьми. Тут переважно утримувалися політичні в'язні. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Відрядження до пекла. Добровільний в'язень «Аушвіца» загинув від рук НКВДистів

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: НАБУ звинувачує СБУ в ...
Наступна новина: Чехія пропонує Тимановській ...

КОМЕНТАРІ