«Вчасна та комплексна підготовка області до нового опалювального сезону - одне із пріоритетних завдань облдержадміністрації. Відтак, уже відремонтовано 18,5 км водопровідних, 4,1 км каналізаційних та 1,73 теплових мереж. Замінено 16 котлів на відомчих котельнях області. Створено запас вугілля 1582 тонн, що складає 40,1 % від запланованого. Фактично до нового опалювального сезону уже підготовлено 746 котелень, 2188 житлових будинків, 793 об'єкти соціально-культурного призначення», - зазначив Володимир Труш.
Згідно з проєктом «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України», який фінансується Європейським Банком Реконструкції та розвитку (ЄБРР) i Фондом Східноєвропейського партнерства з енергоефективності (фонд ESP), передбачено здійснити реконструкцію 2,8 км мережі трубопроводів централізованого теплопостачання у м. Тернополі.
Крім того, під час засідання комісії обговорили стан заключення договорів між підприємствами, що надають послуги з централізованого теплопостачання, які використовують природний газ та газопостачальними організаціями.
Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Ціни на газ у Європі ...
Наступна новина: «Квіти України» внесли до ...
Переваги автономної каналізації: чому професійно ...
Кислородный концентратор для стоматологической клиники
Методы пересадки волос
Как интимные товары помогают в длительных отношениях
Как выбрать керамическую плитку для пола в квартире или доме
Як обрати надійний інтернет-магазин електроінструменту в Україні
Гипергидроз и его влияние на качество жизни