— Напередодні 30-річчя Незалежності України ми символічно об‘єднали дві області. Цей стяг означає єднання усіх регіонів держави: ми цілісні, ми самодостатні, а наша сила — в єдності!, — розповідає голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш.
Рекорд, встановлений на честь 30-ї річниці Незалежності України зафіксували представники Національного реєстру рекордів.
Кожен, хто долучився до події отримав пам‘ятний сертифікат учасника рекорду.
Після фіксації рекорду відбувся флеш-моб «Заплетемо Україну разом», а також святковий концерт з мистецькою програмою народних колективів Тернопільщини і Хмельниччини
Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У США виправдали ...
Наступна новина: Основные критерии выбора ...