Пашинян заявив про 3 773 загиблих вірменських військових під час війни з Азербайджаном минулого року

Пашинян заявив про 3 773 загиблих вірменських військових під час війни з Азербайджаном минулого року

25.08.21 09:59 0 298
Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що за час 44-денної війни з Азербайджаном довкола Нагірного Карабаху минулої осені країна втратила 3 773 військових, ще 243 зникли без вісти. Про це він повідомив, виступаючи в парламенті Вірменії, презентуючи новий план уряду на 5 років.

Пашинян додав, що тисячі людей були переміщені в результаті бойових дій, що завдало «надзвичайних» соціально-економічних збитків.

Відносини між Азербайджаном і Вірменією продовжують лишатися напруженими після минулорічної війни між ними за Нагірний Карабах, що його, разом із довколишніми частинами території Азербайджану, сили місцевих вірмен утримували ще з початку 1990-х років.

Унаслідок шеститижневої війни, в якій загинули з обох сторін близько 6 тисяч людей і яка завершилася перемир'ям, влаштованим за посередництва Росії, більша частина раніше не підконтрольних Баку територій була визволена і повернулася під повну владу Азербайджану, місцевим вірменам наразі лишилася тільки частина первісної території Нагірного Карабаху.

Ця фактична поразка Вірменії призвела до глибокої політичної кризи в тій країні.

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Синоптики прогнозують ...
Наступна новина: «Марш нескорених» об’єднав ...

КОМЕНТАРІ