У Тернополі відбулася щорічна серпнева конференція освітян «Педагогічний челендж 2»

У Тернополі відбулася щорічна серпнева конференція освітян «Педагогічний челендж 2»

28.08.21 08:14 0 58
27 серпня в Українському Домі «Перемога» відбулася щорічна серпнева конференція освітян Тернополя «Педагогічний челендж 2», яка є логічним продовженням «Педагогічного челенджу 1» 2020 року.

З вітальним словом до присутніх працівників галузі освіти звернувся міський голова Сергій надал, висловивши педагогам подяку і шану за терпіння, мудрість, щоденну сумлінну працю, готовність до нововведень і роботи в різних форматах, швидке опанування новітніх технічних засобів на благо громади і виховання гідних громадян України.

«Розвиток освіти є і надалі буде одним із пріоритетів у роботі Тернопільської міської ради. У бюджеті громади на 2021 рік понад 53% видатків спрямовані виключно на потреби і розвиток освітянської галузі. Невдовзі стартує новий навчальний рік і я сподіваюся, що почнеться він безпосередньо у класах, а не дистанційно. А для цього я прошу усіх педагогів, в кого є така можливість, вакцинуватися, щоб бути спокійним як за своє здоров’я, так і за здоров’я дітей, - наголосив Сергій Надал. – Я радий, що в більшості із освітніх закладів міста практично завершилися усі ремонтні роботи, а це означає, що з вересня освітній процес розпочнеться у комфортних і сучасних умовах. А для того, щоб всі школи і дитячі садочки нашого міста були утеплені, адже йдеться про здоров’я дітей, ми спільно з Європейським інвестиційним банком розпочинаємо найбільший освітній проєкт в Україні – «Глибока термомодернізація будівель закладів освіти м.Тернополя» на 2021-2024 роки. Уже визначено перших 16 шкіл та 23 садочки, де виконано утеплення, на 12 з них проведено тендерні процедури, завершується оформлення документації і вже цієї осені перших чотири дитячих садочки будуть повністю оновлені».

Під час заходу тернопільські педагоги обговорили проблеми та здобутки освітянської галузі впродовж навчального року 2020/2021 і визначили пріоритетні напрямки роботи на прийдешній навчальний рік.

Так, за результатами роботи серпневої педагогічної конференції, основними завданнями на навчальний період 2021/2022 є:

* Розкриття особливостей створення закладами освіти громади сучасного освітнього середовища «Нової української школи»;

* Впровадження дистанційного навчання як важливої та актуальної форми здобуття освіти в період пандемії;

* Продемонструвати успіхи і досягнення тернопільських освітян на всеукраїнському і міжнародному рівнях;

Також, в межах заходу міський голова Сергій Надал спільно з начальницею освяти і науки Ольгою Похиляк вручили золоті та срібні медалі представникам 13 тернопільських закладів освіти, які стали переможцями конкурсних випробувань Дванадцятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».

Золоті медалі отримали:

* Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу;

* Галицький коледж ім. В. Чорновола – 2 медалі;

* Гімназія «Гармонія»;

* Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка;

* Школа №16 ім. Левицького;

* Початкова школа №2;

Срібними медалями нагороджено:

* ТВПУ сфери послуг і туризму;

* Тернопільський дошкільний навчальний заклад №22;

* Спеціалізована школа №7 з поглибленим вивчення іноземних мов;

* ТЗОШ №14 ім. Б. Лепкого;

* ТЗОШ №24;

* Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа;

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Україну за два місяці ...
Наступна новина: Вибухи на складі ...

КОМЕНТАРІ