У тернопільській церкві Успіння Пресвятої Богородиці відбулася Архиєрейська Свята літургія з нагоди храмового празника

У тернопільській церкві Успіння Пресвятої Богородиці відбулася Архиєрейська Свята літургія з нагоди храмового празника

29.08.21 08:14 0 43
28 серпня віряни східного обряду відзначають Свято Успіння Пресвятої Богородиці, яке відноситься до числа дванадцяти найбільших християнських свят.

У цей день, з нагоди храмового празника, в церкві Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ (вул. Князя Острозького) відбулася Архиєрейська Свята літургія, яку очолв єпископ-помічник Львівської архиєпархії вл. Володимир Груца.

Разом із сотнею тернополян у святковому Богослужінні та спільній молитві за мир на всій землі взяв участь і міський голова Сергій Надал.

«Щиро вітаю усіх зі святом Успіння Пресвятої Богородиці. Пресвята Богородиця перейшла із земного життя до вічної слави Свого Сина і в її особі ми одержали на небесах могутню Покровительку та Заступницю. Покровительку України, Тернополя та усього людства, - наголосив Сергій Надал. - І ми у спільній молитві звертаємося до Божої Матері. Просимо у Богородиці миру для нашої землі та благословення на розвиток. Також у цей день Тернопіль традиційно відзначає День міста. З допомогою Богородиці ми разом долаємо нові виклики і досягаємо нових успіхів. Тож нехай шня спільна молитва та віра у заступництво Богородиці додають нам сили у щоденній роботі, добрих справах задля процвітання Тернополя та добробут тернопільської громади».

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: «Історію України мають ...
Наступна новина: Британія завершила ...

КОМЕНТАРІ